• Krótka historia tworzenia pierwszej kolekcji fotelików samochodowych Avionaut

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • „Designed to protect” z troską o bezpieczeństwo finalnego produktu

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • Intuicyjny przebieg pasa ułatwia prawidłowy i szybki montaż fotelika w samochodzie

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • Głębokie skrzydła boczne zapewniające dodatkową ochronę przy uderzeniach bocznych

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • Technologia EPP, czyli piankowo polipropylenowy zagłówek, który pomaga szyi dziecka odpoczywać komfortowo

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • Napinacze pasów bezpieczeństwa dla lepszej stabilizacji fotelika

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

  • Wymienne wkładki do siedzenia pozwalają na odświeżenie wyglądu fotelika

   FOTELIKI SAMOCHODOWE

   AVIONAUT
   2011

WSZYSTKO

PRODUKT

MARKA

KONTEKST

 • PRODUKT [19]
 • MARKA [33]
 • KONTEKST [7]

WSZYSTKO

PRODUKT

 • PRODUKT [19]

MARKA

 • MARKA [33]

KONTEKST

 • KONTEKST [7]
 • ASTAR

  PHYSIOGO

  2014

   

  Cel projektu: Wprowadzenie na rynek ekskluzywnego aparatu dedykowanego zarówno do fizykoterapii stacjonarnej,

  jak i środowiskowej.

   

  Rozwiązanie projektowe: PhysioGo to wielofunkcyjny aparat medyczny umożliwiający wykonywanie zabiegów elektroterapii, sonoterapii, terapii skojarzonej, laseroterapii i magnetoterapii. Zaproponowany sposób kształtowania oraz kolorystyka podkreślają profesjonalny i medyczny charakter urządzenia. PhysioGo ma być wykorzystywane również w terapii środowiskowej dlatego też jednym z założeń była prosta, kompaktowa forma, łatwa w transporcie. Aby zminimalizować rozmiar przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania wprowadzono składane nóżki pozwalające ustawić optymalny kąt widoczności. Urządzenie posiada duży, 7 calowy wyświetlacz z panelem dotykowym. Do bazy urządzenia można mocować uchwyty aplikatorów pozwalające tworzyć rożne kombinację terapii odpowiadające indywidualnym potrzebom fizjoterapeutów.

   

  Efekt: Wielofunkcyjne urządzenie, nowoczesna forma, kompaktowa bryła, wysoka ergonomia użytkowania zostały wysoko ocenione przez użytkowników. PhysioGo został wyróżniony pierwszą nagrodą w kategorii design konkursu I-NOVO Design 2015 na targach MedicalExpo w Düsseldorfie.
   

 • HAGSEN

  TACZKA OGRODOWA

  2014

   

  Cel projektu: Rozbudowa oferty produktowej oraz wykorzystanie możliwości technologicznych firmy poprzez wprowadzenie na rynek komfortowych w użytkowaniu, lekkich, wytrzymałych taczek ogrodowych.

   

  Rozwiązanie projektowe:

  Produkt cechuje się nowoczesną formą oraz komfortem użytkowania. W procesie projektowania najlepszych rozwiązań, koncepcje były testowane na modelach imitacyjnych. Ze względu na wyróżniającą wytrzymałość, taczki mogą być wykorzystane zarówno w ogrodzie jaki i na budowie. Posiadają duże, łożyskowane gumowe koła, które ułatwiają manewrowanie, poruszanie się po nierównym terenie, pokonywanie przeszkód. Zastosowanie dwóch kół zwiększa ich stabilność. Długie uchwyty pokryte są antypoślizgowym tworzywem pozwalają na komfortowe użytkowanie przez użytkowników o różnym wzroście. Taczki mogą być użytkowane w dwóch pozycjach roboczych: klasycznej poziomej oraz pionowej, umożliwiającej bardziej komfortowe napełnianie i opróżnianie. Przednia krawędź wzmocniona aluminiowym profilem zwiększa wytrzymałość produktu.

   

  Efekt: Produkt dostępny w sprzedaży od 2014 roku, m.in. w sieci Castorama w całej Polsce. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Produkt znajduje się w ofercie marki Hagsen, którą mieliśmy przyjemność tworzyć od samego początku.
   

   

 • HAGSEN

  WÓZEK OGRODOWY

  2014

   

  Cel projektu: Rozbudowa oferty produktowej firmy poprzez wprowadzenie na rynek lekkiego, zwrotnego wózka ogrodowego.

   

  Rozwiązanie projektowe:

  Wózek ogrodowy przeznaczony jest zarówno dla dużych, jaki i małych działkowiczów. Kluczowym kryterium w projekcie jest komfort użytkowania. Dlatego wszystkie propozycje testowane były na modelach gabarytowych w skali 1:1. Duże, łożyskowane gumowe koła ułatwiają manewrowanie, poruszanie się po nierównym terenie i pokonywanie przeszkód. Aluminiowy trzonek zakończony elipsodalnym uchwytem pozwala na różne sposoby chwytu - dwoma lub jedną ręką. Jego wysokość można dostosować do wzrostu użytkowników. Pojemny korpus wózka jest ukształtowany w sposób maksymalnie ułatwiający nakładanie i wykładanie zawartości.

   

  Efekt: Produkt dostępny w sprzedaży od 2014 roku był prezentowany na targach ogrodniczych w Polsce i za granicą. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Produkt znajduje się w ofercie marki Hagsen, którą mieliśmy przyjemność tworzyć od samego początku.

 • Hartmann tresore

  strona internetowa resortpro

  2014

   

  Cel projektu: Stworzenie strony internetowej dla submarki Hartmann Tresore ResortPRO skupiającej w sobie ofertę wyposażenia dla hoteli. Stworzenie wizerunku adekwatnego do ponad 100-letniej tradycji marki-matki oraz dystansującej od nowych firm działających w branży. Umożliwienie zapoznanie się z szeroką ofertą produktów i wskazanie różnic pomiędzy nimi. Zaprojektowanie porównywarki produktów. Umożliwienie generowania automatycznego zapytania ofertowego z porównywarki produktów.

   

  Rozwiązania projektowe: Stworzenie strony wymagało analizy i nowej klasyfikacji portfolio kilkuset produktów.  Każdy produkt musiał być także opisany według klucza głównych cech oraz cech wyróżniających. Dopiero po takim przygotowaniu treści strony można było zaprojektować porównywarkę produktów a także zaprojektować język wizualny pokazujący unikalne cechy produktów poprzez ikony i piktogramy. Strona internetowa jest jednocześnie wizytówką submarki ResortPRO obrazującą jednocześnie szlachetny rodowód marki, jak i nowoczesność w podejściu do formułowania oferty produktowej, jako odpowiedzi na potrzeby współczesnych hoteli.

   

  Rezultaty: Strona internetowa służy, jako katalog produktowy online. Strona zawiera także wiele punktów umożliwiających pierwszy kontakt perspektywicznego klienta z marką.

   

 • brodr jorgensen

  strona internetowa Ace of face

  2014

   

  Cel projektu: Stworzenie strony internetowej tłumaczącej założenia marki oraz prezentującej ofertę produktową.

   

  Rozwiązania projektowe: Treści strony zostały podzielona na trzy części: Our Heart - o idei marki, Our Mind - o produktach i know-how oraz Collection, która prezentuje portfolio produktowe. W części produktowej użytkownik może dobrać produkty poprzez wskazanie swoich potrzeb.

   

  Rezultaty: Przed premierą marki strona pełniła funkcję strony promocyjnej w pełni prezentując misję marki oraz właściwości produktów. Obecnie dzięki konfiguratorowi potrzeb użytkownik zapoznaje się z pełnią możliwości produktów AOF.

   

 • Hartmann tresore

  projekt submarki resortpro

  2014

   

  Cel projektu: Stworzenie oddzielnej submarki dla firmy Hartmann Tresore skupiającej w sobie ofertę wyposażenia dla hoteli. Stworzenie wizerunku adekwatnego do ponad 100-letniej tradycji marki-matki oraz dystansującej od nowych firm działających w branży.

   

  Rozwiązania projektowe: Identyfikacja wizualna marki łączy w sobie styl retro w postaci typografii, starych fotografii, klasycznej kolorystyki, z rozwiązaniami nowoczesnymi, jak rysunek liniowy, efekt 3D na fotografiach, język piktograficzny. Identyfikacja obrazuje jednocześnie rodowód marki, jak i nowoczesność w podejściu do formułowania oferty produktowej, jako odpowiedzi na potrzeby współczesnych hoteli.

   

  Rezultaty: Wizerunek marki komunikuje pożądany przekaz a oferta submarki została wyróżniona w portfolio całej firmy. Nowy wizerunek został wdrożony na materiały promocji i wsparcia sprzedaży takie, jak strona internetowa, katalog, stoisko targowe.

   

 • AOF

  MARKA KOSMETYKÓW DO MAKIJAżU

  2014

  Cel projektu: Stworzenie strategii dla marki produktów do makijażu oczu. Idea i elementy marki zostały wdrożone w postaci logotypu, identyfikacji wizualnej, opakowań oraz materiałów promocji i wsparcia sprzedaży takich, jak strona internetowa, katalog , display'e sklepowe, plakaty i ulotki.

   

  Rozwiązania projektowe: AOF to marka specjalistyczna, której produkty przeznaczone są do makijażu konturu oka. Dlatego idea marki została oparta na sile spojrzenia. Bo spojrzenie to wyraz charakteru, piękna płynącego z wnętrza. Produkty AOF to narzędzia do kreowania wizerunku.

   

  Rezultaty: Idea marki łamie standard branży kosmetyków kolorowych skupiający się na pięknie zewnętrznym i obietnicy ten sam efekt każdej kobiecie. AOF stało się innowacyjną marką promującą wewnętrzną siłę i piękno pprzez dostarczenie narzędzi i know-how kreowania wizerunku. Czarno-biała identyfikacja wizualna marki wzbogacona złotem i ultramaryną pozwoliła wykreować designerską markę specjalistyczną postrzeganą, jako renomowana marka z najwyższej półki.

 • myphone

  obudowa telefonu myphone one

  2013

   

  Cel producenta: Stworzenie własnego wzoru obudowy do telefonu do "łatwego dzwonienia".

   

  Rozwiązanie projektowe: Telefon powinien spałniać funkcjonalność wymaganą od telefonu do "łatwiego dzwonienia", czyli dla osób starszych. Jednak równie ważne w projekcie było odejście od rozwiązań branży, by wzornictwo telefonu nie miało cech stygmatyzujących, wskazujących na to, że jest przeznaczony dla osób o ograniczonej sprawności. Wzornictwo telefonu jest proste, a w odbiorze przyjazne. Bryła solidna. Estetyka obudowy ma budzić skojarzenia z "markami młodości" starszego użytkownika.

   

  Efekt: Obudowa spełnia założenia postawione przed zespołem projektowym i stanowi uniwersjalną bazę do tworzenia kolejnych wersji, innych stylizacji, produktów pochodnych. 

   

   

 • delphia

  strategia marki

  2013

   

   

  Cel projektu: Celem projektu było opracowanie strategii marki Delphia Yachts opartej na autentycznej, wyróżniającej wartości tworzonej w stoczni Delphia. Strategia marki Delphia obejmowała zaprojektowanie elementów samej marki, ale także porządkowała portfolio wszystkich submarek w Grupie Delphia, definiowała koncepcję komunikacji oraz DNA produktu. Jako wdrożenie nowej strategii Ergo Design wykonała również architekturę informacji i projekt graficzny strony internetowej grupy Delphia, katalogi produktowe i wizerunkowe oraz koncepcję kolekcji wnętrz jachtów.

   

  Rozwiązanie projektowe: Podczas współpracy wykonano dogłębną analizę rynku i konkurencji, by poznać historię i zasady tworzenia silnych marek w branży jachtowej, wyznaczono obszary oraz kierunki zmian w marce klienta. Zdefiniowano ideę marki, która szybko komunikuje jej wartości zarówno potencjalnym nabywcom, jak uświadamia ją samym twórcom jachtów Delphia i właścicielom marki. Zdefiniowano nową misję i wizję, która wyznaczyła kierunek rozwoju w obszarze organizacji, marketingu na następne lata. Scharakteryzowano nową grupę docelową wraz z określeniem relacji z innymi subbrandami. Założenia strategiczne zostały wdrożone w projektach materiałów marketingowych i wnętrz jachtów.

   

  Rezultaty: Nowa strategia z wyrazistą ideą marki podsumowaną krótkim hasłem ułatwiła zrozumienie istoty działania marki zarówno potencjalnym klientom, jak i jej twórcom. Zintegrowała wszystkie działania w obszarze marki nadając jej wspólny kierunek. Strategia przełożona na rozwiązania i założenia projektowe stanowi pomocny klucz decyzyjny przy planowaniu i realizacji działań marki Delphia. Strategia marki Delphia jest odbierana, jako angażująca i inspirująca przez użytkowników i fanów jachtów Delphia, i jako autentyczna i motywująca przez właścicieli marki.

 • delphia

  kampania reklamowa

  2013

   

   

  Cel projektu: Przekazanie nowo zdefiniowanej idei marki: Delphia - TRUE YACHTS.

   

  Rozwiązanie projektowe: Zilustrowanie nowej idei marki. Kampanie reklamowa składała się z reklam wizerunkowych pokazujących ideę i ducha marki oraz Delphia LABS.

   

  Rezultaty: Nowo zdefiniowana strategia marki Delphia Yachts jest odbierana, jako angażująca i inspirująca przez użytkowników i fanów jachtów Delphia, i jako autentyczna i motywująca przez właścicieli marki.

   

 • delphia

  katalog wizerunkowy

  2013

   

  Cel projektu: Przekazanie nowo zdefiniowanej idei marki: Delphia - TRUE YACHTS. Opowiedzenie historii marki Delphia Yachts oraz oprowadzenie użytkowników po zapleczu stoczni i procesie tworzenia jachtów Delphia. Uporządkowanie i zaprezentowanie linii jachtów żaglowych i motorowych. Zapoznanie potencjalnych nabywców z z usługami związanymi z tworzeniem jachtów na zamówienie, serwisem posprzedażowym oraz szkołą żaglarską i fundacją Delphia.

   

  Rozwiązanie projektowe: Stworzenie nowego języka wizualnego na poziomie typografii, fotografii i grafiki. Ułożenie treści w ciakawą i angażującą narrację.

   

  Rezultaty: Nowo zdefiniowana strategia marki Delphia Yachts jest odbierana, jako angażująca i inspirująca przez użytkowników i fanów jachtów Delphia, i jako autentyczna i motywująca przez właścicieli marki. Katalog stał się kompendium wiedzy na temat produktów i usług marki Delphia Yachts, które można dalej rozbudowywac i doskonalić.

   

   

 • Orbitvu

  Alphashot micro

  2013

  Cel producenta: Profesjonalne mikro-studio bezcieniowe do fotografowania biżuterii.

   

  Rozwiązanie projektowe: Bezcieniowa fotografia biżuterii to wyzwanie. Urządzenie oparte na technologii automatycznego wykonywania zdjęć 360° autorstwa OrbitVU miało otrzymać profesjonalny wygląd i funkcjonalność, pozwalającą na optymalne oświetlenie obiektu i jego pełną regulację. Znakomity software wymagał zaawansowanego hardwaru; a kierunek ekspansji marki wyznaczył wysokie standardy wykonawcze. Uwzględniając technologie krótkiej serii zaprojektowano styling, konstrukcję i wykonano funkcjonujący prototyp urządzenia.

   

  Efekt: Nowy produkt z powodzeniem wypełnił niszę na rynku urządzeń fotografii zautomatyzowanej. 

   

  Zdjęcia z wystawy Dobry Wzór 2015 – Patrycja Mic.

   

 • FEtco

  tea brewing system

  2012

  Cel producenta: Poszerzenie portfolio marki o produkt zaparzający i serwujący napoje typu Ice Tea.

   

  Rozwiązanie projektowe: TBS został zaprojektowany w linii stylistycznej nowej generacji produktów FETCO. Ze względu na obrotowość koszyka zaparzającego zaproponowano zmianę orientacji panelu i wyświetlacza na horyzontalny. Dzięki temu wyeliminowano możliwość pomyłek i ułatwiono korzystanie z maszyny. Polepszono user experience i koszty produkcji zmniejszając do minimum ilość elementów. Opracowano: przejrzysty interface i setup, system porządkujący pojemniki dozujące, i możliwość rozbudowy maszyny w bok celem poszerzenia gamy serwowanych produktów.

   

  Efekt: Wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie na rynku od 2013 roku.

   

 • Fetco

  Hot water boiler

  2012/2013

   

  Cel producenta: Seria nowoczesnych warników o dużej pojemności, przeznaczona do obiektów gastronomicznych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Linia produktów stylistycznie nawiązuje do Hot Water Dyspenserów i stanowi jej rozwinięcie. Pojedynczy panel z nowym spustem FETCO potraktowano jako centralny moduł, rozbudowując kolejne modele w głąb i w szerz. Dzięki temu zachowano spójność stylistyczną linii warników przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów produkcji. Zastosowany panel dotykowy to przyjazna i intuicyjna obsługa. Nowy spust podniósł poziom bezpieczeństwa obsługi dzięki wyeliminowaniu blokady otwarcia i czerwonym wyróżnieniom kolorystycznym.

   

  Efekt: Linia profesjonalnych, solidnych warników stanowi trzon oferty FETCO.

   

 • ELZAB

  LOGOTYP
  2013

  Cel projektu: Elzab to znana polska marka z tradycjami, lider wśród producentów kas fiskalnych. Naszym zadaniem było stworzenie identyfikacji wizualnej nadającej historii marki nowe znaczenie, adekwatne do aktualnych potrzeb przedsiębiorców.

   

  Rozwiązanie projektowe: Projekt logotypu był punktem startu dla nowej identyfikacji wizualnej. Nowy znak ma dać wyraz szlachetności płynącej z długiej historii oraz konkretność w przekładaniu niematerialnej technologii na fizyczne produkty.

   

  Rezultaty: marka Elzab poszerzyła swoje możliwości konkurowania zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Długa historia istnienia firmy - najważniejszy i unikalny w branży zasób marki - została przetłumaczona na cechy użytkowe wynikające z tradycji i doświadczenia firmy. Wartość dodaną istotną dla współczesnego użytkownika produktów Elzab.

   

 • ELZAB

  KAMPANIA REKLAMOWA

  2013

  Cel projektu: Elzab to znana polska marka z tradycjami, lider wśród producentów kas fiskalnych. Naszym zadaniem było nadanie historii marki nowego znaczenia oraz stworzenie idei marki wzbogaconej o wartości aspiracyjne, adekwatne do aktualnych potrzeb przedsiębiorców.

   

  Rozwiązanie projektowe: Elzab to partner w działaniu. Nowa idea marki inspiruje do działania i buduje relacje oparte na współpracy i zrozumieniu wymagań i potrzeb. Marka Elzab zamienia swoją wiedzę i doświadczenie na praktyczne produkty i usługi, które nie tylko pozwalają użytkownikom wywiązać się z obowiązku fiskalizacji, ale przede wszystkim ułatwiają wejście na wyższy poziom przedsiębiorczości.  W ten sposób marka Elzab staje się dla użytkowników Coachem w świecie prowadzenia biznesu.

   

  Rezultaty: marka Elzab poszerzyła swoje możliwości konkurowania zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Długa historia istnienia firmy - najważniejszy i unikalny w branży zasób marki - została przetłumaczona na cechy użytkowe wynikające z tradycji i doświadczenia firmy. Wartość dodaną istotną dla współczesnego użytkownika produktów Elzab.

   

 • ELZAB

  STRATEGIA MARKI

  2013

  Cel projektu: Elzab to znana polska marka z tradycjami, lider wśród producentów kas fiskalnych. Naszym zadaniem było nadanie historii marki nowego znaczenia oraz stworzenie idei marki wzbogaconej o wartości aspiracyjne, adekwatne do aktualnych potrzeb przedsiębiorców.

   

  Rozwiązanie projektowe: audyt marki AS-IS pozwolił nam zdefiniować kluczową wartość marki, unikalną i niedającą się kopiować przez konkurencję. Na niej oparliśmy strategię marki TO-BE. Doszliśmy także do wniosku, że marka w komunikacji powinna podkreślać swoje kompetencje do współdziałania, współuczestnictwa w przedsiębiorczości jej użytkowników, ponieważ to produkt + usługa = rozwiązanie. Pozwoli to na synergię działań w firmie, a użytkownikowi uzmysłowi zakres oferty marki i wsparcia, na które może liczyć, na każdym etapie działalności.

   

  Nowa strategia wraz z wynikającymi z niej zasadami projektowymi do tworzenia wizerunku marki i produktów została zebrana w Przewodniku po marce. Jest on wzorcem i wspólnym mianownikiem dla dalszych działań zespołów sprzedaży i  
  marketingu Klienta.


  Projekt logotypu był punktem startu dla nowej identyfikacji wizualnej. Nowy znak ma dać wyraz szlachetności płynącej z długiej historii oraz konkretność w przekładaniu niematerialnej technologii na fizyczne produkty.

   

  Kluczem do identyfikacji wizualnej jest język usług. Przestrzeniom marki przypisaliśmy odmienną kolorystykę: im bliżej firmy, tym więcej bieli. Im bliżej rynku, wsparcia sprzedaży, tym więcej grafitu. Dlaczego? Ponieważ czym bliżej firmy, tym  
  więcej komunikacji. To tutaj znajduje się software marki: doradztwo, doświadczenie, informacje, know-how. Poprzez biel podkreślamy nastawienie na usługi, współpracę. Czym bliżej sprzedaży, tym bardziej liczy się wymierna korzyść, hardware marki: sprzęt, jego serwis i naprawa. Tutaj kolor grafitowy podkreśla profesjonalność produktu i tworzy takie otoczenie dla jego sprzedaży.

   

  Rezultaty: marka Elzab poszerzyła swoje możliwości konkurowania zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Długa historia istnienia firmy - najważniejszy i unikalny w branży zasób marki - została przetłumaczona na cechy użytkowe wynikające z tradycji i doświadczenia firmy. Wartość dodaną istotną dla współczesnego użytkownika produktów Elzab.

   

  „Nagroda Dobry Wzór 2013 to satysfakcja i potwierdzenie słuszności decyzji o rozpoczęciu współpracy z wiodącym studiem projektowym nad rozwojowojem nowych produktów Elzab.”

  Damian Szewczyk,
  Kierownik Działu Marketingu firmy Elzab

   

 • ELZAB

  KASA K10

  2013

  Cel producenta: wprowadzenie na rynek mobilnej kasy fiskalnej do użytkowania w trudnych warunkach (parkingi, sprzedaż plenerowa).

   

  Rozwiązania projektowe: korpus kasy wykonano w technologii wtrysku dwukomponentowego. Zewnętrzna, gumowa powłoka stanowi warstwę ochronną, zwiększa pewność chwytu urządzenia oraz zabezpiecza jego elementy elektroniczne przed wilgocią, a zaczep oraz pasek ułatwiają przenoszenie urządzenia. Ciekłokrystaliczny, dotykowy ekran umożliwia dostosowywanie interfejsu kasy do potrzeb użytkownika.

   

  Efekt: Zwarta, poręczna forma oraz ergonomiczny interfejs kasy zostały wysoko ocenione przez użytkowników. Nietypowe dla tego typu produktów wzornictwo budzi pozytywne emocje i wyróżnia produkt spośród oferty konkurencji.

   

  Nagrody: zwycięzca 20-stej edycji konkursu Dobry Wzór 2013.

   

  „Nagroda red dot 2014 and Dobry Wzór 2013 to satysfakcja i potwierdzenie słuszności decyzji o rozpoczęciu współpracy z wiodącym studiem projektowym nad rozwojem nowych produktów Elzab.”

  Damian Szewczyk,
  Kierownik Działu Marketingu firmy Elzab

   

 • zelmer

  seria nerro

  2012

  Cel producenta: Stworzenie nowej lini produktów kuchennych o charakterze ekskluzywnym, pasującym do stylistyki  nowoczesnych wnętrz.

   

  Rozwiązania projektowe: Minimalizm współczesnych wnętrz kuchennych  przesądził o  charakterze projektowanego sprzętu. Jego styl wynika z jednolitej kolorystyki, zastosowaniu nowoczesnych materiałów (aluminium, inox), geometrycznych kształtów i dbałości o detal.

   

  Efekt: Proste, geometryczne kształty urządzeń pasują do współczesnych kuchni. Linia z sukcesem uzupełniła portfolio produktów marki.

   

 • FETCO

  Coffe Brewing System

  2013

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej generacji zaparzaczy do kawy -sztandarowego produktu marki FETCO.

   

  Rozwiązanie projektowe: Spójność stylistyczna, modułowa konstrukcja produktów i nowoczesny interface wyróżniają produkty FETCO. Wygląd koresponduje z łatwością obsługi i konserwacji urządzeń.

   

  Efekt: Wzmocnienie marki FETCO oraz utrzymanie pozycji lidera wśród producentów kawiarek przemysłowych.

   

 • FETCO

  HOT WATER DISPENSER

  2012

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek serii nowoczesnych warników o dużej pojemności, przeznaczonych do obiektów gastronomicznych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Linia produktów nawiązuje do stylistyki marki, jej funkcjonalności, łatwości i bezpieczeństwa w obsłudze.  Wykorzystanie modułowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwala nie tylko na utrzymanie spójnej charakterystyki urządzeń FETCO, ale także na obniżenie kosztów ich produkcji.


  Efekt: Linia warników wzmacnia pozycję rynkową  FETCO jako producenta profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w gastronomii.

   

 • MERCATOR MEDICAL

  LOGOTYP

  2012

   

  Cel projektu: Mercator Medical jest liderem wśród producentów medycznych rękawic ochronnych. Jednak utożsamianie marki przez użytkowników wyłącznie z rękawicami medycznymi utrudniała sprzedaż szerszego portfolia produktów. Celem współpracy z nami było stworzenie architektury subbrandów produktowych oraz zwiększenie siły marki poprzez nową strategię wizerunku marki podsumowaną brandline’m komunikującym jej istotę.

   

  Rozwiązanie projektowe: nazwanie i wyostrzenie istoty działalności Mercator Medical - po prostu łatwa ochrona. W trakcie prac projektowych idea ta została wdrożona we wszystkich przejawach działalności marki: od identyfikacji wizualnej po system opakowań wsparty kodem kolorystycznym oraz zestawem oznaczeń piktograficznych.

   

  Rezultaty: Mercator Medical to marka skuteczna, ponieważ z kompletną i uporządkowaną ofertą materiałów ochronnych jest  w stanie dotrzeć do kręgu swoich użytkowników. To także marka przyjazna, ponieważ system kolorytyczno-piktograficzny sprawia, że wybór i poprawne użycie produktu staje się szybkie i intuicyjne. Dzięki odświeżonej identyfikacji wizualnej i nowemu systemowi opakowań marka Mercator Medical stworzyła nowe standardy dla branży.

   

 • MERCATOR MEDICAL

  MARKA

  2012

  Cel projektu: Mercator Medical jest liderem wśród producentów medycznych rękawic ochronnych. Jednak utożsamianie marki przez użytkowników wyłącznie z rękawicami medycznymi utrudniała sprzedaż szerszego portfolia produktów. Celem współpracy z nami było stworzenie architektury subbrandów produktowych oraz zwiększenie siły marki poprzez nową strategię wizerunku marki podsumowaną brandline’m komunikującym jej istotę.

   

  Rozwiązanie projektowe: nazwanie i wyostrzenie istoty działalności Mercator Medical - po prostu łatwa ochrona. W trakcie prac projektowych idea ta została wdrożona we wszystkich przejawach działalności marki: od identyfikacji wizualnej po system opakowań wsparty kodem kolorystycznym oraz zestawem oznaczeń piktograficznych.

   

  Rezultaty: Mercator Medical to marka skuteczna, ponieważ z kompletną i uporządkowaną ofertą materiałów ochronnych jest  w stanie dotrzeć do kręgu swoich użytkowników. To także marka przyjazna, ponieważ system kolorytyczno-piktograficzny sprawia, że wybór i poprawne użycie produktu staje się szybkie i intuicyjne. Dzięki odświeżonej identyfikacji wizualnej i nowemu systemowi opakowań marka Mercator Medical stworzyła nowe standardy dla branży.

   

 • MERCATOR MEDICAL

  OPAKOWANIA NA RĘKAWICE MEDYCZNE

  2012

  Cel projektu: marka Mercator Medical jest znana z szerokiej oferty rękawic medycznych. Nowo zdefiniowaną misją marki jest nie tylko ochrona, to także opieka. Mercator Medical - Protecting. Celem projektu było opracowanie projektów opakowań dla wszystkich linii produktów realicujących założenia opracowanej przez nas nowej strategii marki.

   

  Pozwiązanie projektowe: Nowatorski system informacji o produkcie opracowaliśmy na potrzeby identyfikacji każdego z dziesiątek rodzajów rękawic już na pierwszy rzut oka. System informacji polega na wprowadzeniu kodu kolorystycznego w zakresie rodzajów i rozmiarów rękawic oraz systemu czytelnych piktogramów. Łatwiejszy dobór i identyfikacja właściwego produktu umożliwiają lepszą ochronę i bardziej ergonomiczną pracę użytkowników.

   

  Rezultaty: Marka Mercator Medical działa, aby chronić swoich użytkowników, sprawić by ich praca była łatwiejsza i bezpieczniejsza. Dzięki nowej koncepcji komunikowania informacji o produkcie oraz projektowi opakowań wszystkich submarek misja marki jest spełniona, wyznaczając standardy dla całej branży.

   

 • MERCATOR MEDICAL

  OPAKOWANIA NA MATERIAŁY MEDYCZNE
  2012

  Cel projektu: marka Mercator Medical jest znana z szerokiej oferty rękawic medycznych. Nowo zdefiniowaną misją marki jest nie tylko ochrona, to także opieka nad użytkownikiem. Mercator Medical - Protecting. Oprócz rękawic medycznych, portfolio produktów marki obejmuje włókninowe ubrania i obłożenia pola operacyjnego Opero oraz opatrunki safeLINE. Celem projektu było opracowanie projektów opakowań dla wszystkich linii produktów realicujących założenia opracowanej przez nas nowej strategii marki.

   

  Pozwiązanie projektowe: Nowatorski system informacji o produkcie opracowaliśmy na potrzeby identyfikacji każdego z dziesiątek rodzajów rękawic już na pierwszy rzut oka. System informacji polega na wprowadzeniu kodu kolorystycznego w zakresie rodzajów i rozmiarów rękawic oraz systemu czytelnych piktogramów. Łatwiejszy dobór i identyfikacja właściwego produktu umożliwiają lepszą ochronę i bardziej ergonomiczną pracę użytkowników. Dla submarki opero i safeLINE system oznaczeń piktograficznych i ilustracji został rozbudowany. Opakowanie opero opiera się na jednym projekcie siatki, dzięki czemu na każdym produkcie każda jednostka informacji jest zawsze w tym samym miejscu.

   

  Rezultaty: Marka Mercator Medical działa, aby chronić swoich użytkowników, sprawić by ich praca była łatwiejsza i bezpieczniejsza. Dzięki nowej koncepcji komunikowania informacji o produkcie oraz projektowi opakowań wszystkich submarek misja marki jest spełniona, wyznaczając standardy dla całej branży.

   

 • NAVINGTON

  KATALOG wizerunkowy

  2012

  Cel projektu: Przedstawienie nowej kolekcji wózków i akcesoriów dziecięcych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Forma katalogu utrzymana w konwencji czasopisma jest podsumowana wywiadem z właścicielem marki i główną projektantką kolekcji 2013/14. Każdy rozdział katalogu to prezentacja jednego produktu. Każda część ma formę reportażu podzielonego na część wizerunkową i informację produktową.

   

  Rezultaty: Katalog wizerunkowy promował nową kolekcję Navington na targach Kind+Jugend 2012.

   

 • NAVINGTON

  KATALOG PRODUKTOWY

  2012

  Cel projektu: Przedstawienie nowej kolekcji wózków i akcesoriów dziecięcych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Navington jest młodą marką, dlatego przystępne wytłumaczenie korzyści wynikających z nowatorskich rozwiązań produktowych są równie ważne, co przedstawienie nowej stylistyki kolekcji produktów. Każdy rozdział

  katalogu to prezentacja jednego produktu. Każda część ma formę reportażu podzielonego na część wizerunkową i informację produktową.

   

  Rezultaty: Katalog produktowy jednym z głównych narzędzi polityki dealerskiej.

   

 • ZELMER

  ODKURZACZ FLOORIS

  2012

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowoczesnego, energooszczędnego odkurzacza z zaawansowaną funkcją filtrowania powietrza.

   

  Rozwiązania projektowe: Elegancka, proporcjonalna forma połączona z zaawansowaną technologia wielostopniowego filtrowania powietrza. Duże koła ułatwiają manewrowanie, a podwójny parksystem ułatwia przechowywanie. Wygodna rączka ułatwia przenoszenie i podnoszenie urządzenia, a  duże przyciski i elementy regulacji zapewniają jego wygodną obsługę.

   

  Nagrody: Finalista konkursu Top Design Award i Dobry Wzór 2012.

   

 • HARTMANN TRESORE EXQUISITE

  MARKA

  2012

  Cel projektu: Stworzenie submarki dla usługi tworzenia ekskluzywnych sejfów budowanych na zamówienie.

   

  Rozwiązanie projektowe: Exquisite to produkt dedykowany dla klientów z listy 100 najmajętniejszych Polaków. W tworzeniu wizerunku marki ważnym kryterium było stworzenie atmosfery zaufania i zachowania poufności. Exquisite to młoda marka, której nadaliśmy cechy szlachetności wynikające z ponad 100 letniej historii istnienia Hartmann Tresore.

   

  Rezultaty: Wyodrębnienie z działalności Klienta nowego obszaru biznesu. Przygotowanie narzędzi marketingowych, dzięki którym Hartmann Tresore może promować i sprzedawać dotąd niewykorzystany potencjał swoich możliwości. Dzięki submarce Exquisite, firma Hartmann Tresore zaistniałą w kategorii prestige i stworzyła ofertę na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

   

 • HARTMANN TRESORE EXQUISITE

  LOGOTYP

  2012

   

  Cel projektu: Stworzenie submarki dla usługi tworzenia ekskluzywnych sejfów budowanych na zamówienie.

   

  Rozwiązanie projektowe: Exquisite to produkt dedykowany dla klientów z listy 100 najmajętniejszych Polaków. W tworzeniu wizerunku marki ważnym kryterium było stworzenie atmosfery zaufania i zachowania poufności. Exquisite to młoda marka, której nadaliśmy cechy szlachetności wynikające z ponad 100 letniej historii istnienia Hartmann Tresore.

   

  Rezultaty: Wyodrębnienie z działalności Klienta nowego obszaru biznesu. Przygotowanie narzędzi marketingowych, dzięki którym Hartmann Tresore może promować i sprzedawać dotąd niewykorzystany potencjał swoich możliwości. Dzięki submarce Exquisite, firma Hartmann Tresore zaistniałą w kategorii prestige i stworzyła ofertę na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

   

 • HARTMANN TRESORE EXQUISITE

  STRONA INTERNETOWA

  2012

   

  Cel projektu: Stworzenie strony wizerunkowo-produktowej dla sługi tworzenia ekskluzywnych sejfów budowanych na zamówienie.

   

  Rozwiązanie projektowe: Przed stroną internetową submarki Klient postawił wiele zadań. Jest ona nie tylko głównym nośnikiem wizerunku Exquisite, ale również prestiżową wizytówką marki-matki - Hartmann Tresore. Koncepcja strony jest tak opracowana by poprzez wewnętrzną narrację użytkownik krok po kroku zapoznał się z tym, czym jest sejf, na czym polega unikalność Exquisite, w jaki sposób powstają sejfy Exquisite i dlaczego Exquisite to najlepszy wybór. Strona została przygotowana w technologii Responsive Web Design. HT Exquisite to produkty custom-made. Możliwości wynikające z konfigutracji staramy się przybliżyć poprzez interaktywny katalog opcji.

   

  Rezultaty: Strona internetowa jest głównym nośnikiem wizerunku submarki HT Exquisite i wizytówką marki-matki w segmencie premium. Dzięki submarce Exquisite, firma Hartmann Tresore zaistniałą w kategorii prestige i stworzyła ofertę na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

   

  Odwiedź: http://exquisite.ht-int.com

   

 • HAGSEN

  MARKA

  2011

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • HAGSEN

  LOGOTYP

  2011

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • HAGSEN

  PRODUKTY

  2011

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • HAGSEN

  OPAKOWANIE

  2011

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • HAGSEN

  REKLAMA PRASOWA

  2011

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • HAGSEN

  STOISKO WYSTAWOWE

  2011

  Cel projektu: Wprowadzenie na rynek nowej kolekcji produktów przeznaczonych do domu i ogrodu.   

   

  Rozwiązania projektowe: Opracowano założenia oraz zaprojektowano tożsamość marki wraz z jej całościową identyfikacją, która  odwołuje się do 3 głównych wartości:
  kontakt z naturą, funkcjonalność, design.


  Efekt: Marka i kolekcja produktów zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami w światowym wzornictwie. Została wysoko oceniona podczas największych europejskich targów ogrodniczych Spogagafa2011 i 2012 w Kolonii, Niemcy. Produkty Hagsen sprzedawane są w wielu krajach europejskich. 

 • x-lander

  kolekcja "around the world"

  2011

  Cel projektu: Stworzenie nowej kolekcji wózków i akcesoriów dziecięcych dla aktywnych rodzin.

   

  Rozwiązanie projektowe: Stworzona wcześniej idea marki zakłada, że X-lander to kolekcja produktów dla aktywnych rodziców. Wózki marki X-lander zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnych rodzin. Będących, podobnie jak otaczający ich świat, zawsze w ruchu. Linia odpowiednio zaprojektowanych modeli wózków cechuje się niezmiennie w każdym przypadku: niezawodnością oraz nowoczesnym designem. W praktyce wszystkie modele umożliwiają całej rodzinie, niezależnie od wieku dziecka, wspólne, aktywne i radosne bycie razem.  

   

  Skala outdoor-urban ułatwia wybór właściwego modelu wózka spomiędzy tych bardziej terenowych i miejsckich. Wraz z tą kolekcją, na rynek został także wprowadzony System Color Pack. SCP to zestawy kolorowych elementów tapicerki wózków spacerowych X-lander wybieranych odrębnie od konstrukcji wózka. System został stworzony po to, by dać większą swobodę kreacji rodzicom, ale przede wszystkim by rozwiązać problem dostępności wersji kolorystycznych tapicerek, który był istotnym problemem w sprzedaży.

   

  X-lander nie byłby prawdziwie outdoorową marką, gdyby nie dbał o środowisko. Next Way jest serwisem stworzoną by odkupywać używane wózki X-Landera, odnawiać je i ponownie sprzedawać z nową gwarancją. Usługa ta pozwala wydłużyć cykl życia produktu i redukuje konsekwencje jego wytwarzania i utylizacji. To rozwiązanie dla tych rodziców, którzy dbają o środowisko naturalne tak samo, jak o swój budżet.

   

  Rezultaty: Marka X-lander jest nabardziej znaną i najbardziej rozpoznawalną Polską marką wózków dziecięcych, sprzedawaną we wszystkich krajach Europy.

   

 • X-LANDER

  WÓZEK X-MOVE

  2011

  Cel producenta: Zmieniający się styl życia współczesnych rodziców coraz częściej korzystających z samochodu wykształcił nowe potrzeby i oczekiwania.  Głównym założeniem producenta było wprowadzenie na rynek niewielkiego, prostego w obsłudze wózka dziecięcego posiadającego wszystkie istotne cechy wózka wielofunkcyjnego.

   

  Rozwiązania projektowe: Aluminiowa konstrukcja boczna zawdzięcza swą oryginalną formę zastosowaniu metody hydroformingu. Duże koła ułatwiają manewrowość, a jednocześnie podkreślają outdoorowy charakter wózka. Zaprojektowano kolekcję 6 tapicerek oraz akcesoriów poprawiających funkcjonalność i komfort użytkowania wózka.

   

  Efekt: Powstał najbardziej wszechstronny wózek w kolekcji marki X-lander, używany przez rodziców aktywnych zarówno w środowisku miejskim jak i outdoorowym. Produkt został dobrze oceniony przez docelowych odbiorców i jest chętnie kupowany.

   

 • X-LANDER

  KATALOG PRODUKTOWY

  2011

  Cel projektu: Przedstawienie nowej kolekcji wózków i akcesoriów dziecięcych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Koncepcja katalogu ilustruje hasło kolekcji X-lander 2012-13 - Around the World. Zdjęcia w katalogu są reportażem z rodzinnej podróży Moniki Mrozowskiej, podczas której testowała nowość X-landera - wózek X-Move. Dzięki skali outdoor-urban spis treści ułatwia wybór właściwego modelu wózka. Poprzez katalog na rynek został także wprowadzony System Color Pack. SCP to zestawy kolorowych elementów tapicerki wózków spacerowych X-lander. System został stworzony po to, by dać większą swobodę kreacji rodzicom, ale przede wszystkim by rozwiązać problem dostępności wersji kolorystycznych tapicerek, który był istotnym problemem w sprzedaży.

   

  Rezultaty: Katalog produktowy jest jednym z głównych narzędzi polityki dealerskiej.

   

 • ZELMER

  ODKURZACZ CLARRIS

  2010


   

  Cel producenta: Wprowadzenie na rynek produktu spełniającego oczekiwania coraz bardziej wymagających użytkowników, którzy wybierając dany produkt w równym stopniu kierują się jego wyglądem jak i funkcjonalnością. Clarris to także oferta Zelmer dla młodszego pokolenia użytkowników.

   

  Rozwiązania projektowe: Zajmujący niewiele miejsca, dwusystemowy odkurzacz może pracować zarówno w trybie cyklonowym, jak i workowym, a cyfrowa regulacja ułatwia płynne ustawienie mocy ssania.

   

  Efekt: Projekt Ergo Design odzwierciedla trendy dominujące w światowym designie, w którym forma podąża za funkcją, budzi emocje i wyróżnia produkt spośród oferty konkurencji.

   

   

  Zdjęcia z wystawy Dobry Wzór 2015 – Patrycja Mic.

 • FETCO

  MARKA

  2010

   

  Cel: Odświeżenie wizerunku marki odnoszącej sukcesy przez poprzednie 25lat.

   

  Rozwiązanie projektowe: Marka FETCO to absolutna czołówka producentów profesjonalnych rozwiązań do parzenia kawy. Niezawodne urządzenia pozwoliły wypracować i utrzymać pewną pozycję na rynku, i sięgnąć po nowe wyzwania marketingowe. Przeprowadzono analizę która wykazała że technologiczne zaawansowanie produktów nie znajduje odzwierciedlenia w wizerunku marki. Wskazano możliwości poprawienia wizerunku. Uwzględniając specyfikę rynku amerykańskiego opracowano restyling Logotypu, pełne Corporate Identity, branding urządzeń i inne.  Uporządkowano nazewnictwo i poprawiono rozróżnialność grup produktowych.

  Stworzono wytyczne do projektowania nowej generacji spójnych wizerunkowo produktów, w pełni wykorzystujące możliwości produkcyjne klienta.

   

  Rezultaty: Pakiet nowych wytycznych pozwolił na szybkie wdrożenie strony www, kart produktowych i katalogowych, a przede wszystkim na zaprojektowanie produktów komunikujących wartości właściwe marce produktów profesjonalnych. 

   

 • FETCO

  LOGOTYP

  2010

  Cel: Dostosowanie logotypu do nowej strategii wizerunkowej marki.

   

  Rozwiązania projektowe: Przeprojektowując znak starano się odejść od skojarzeń będących w sprzeczności z nowym wizerunkiem marki profesjonalnej. Dlatego zrezygnowano z przerysowanych zaokrągleń a znakowi nadano silniejszy, męski charakter. Dopracowując detale zachowano rozpoznawalność przy znacznym zwiększeniu czytelności.

  Zaprojektowano wersję prostą jak i uzupełnioną tag-linem, uwzględniając możliwe aplikacje znaku.

   

  Efekt: Nowy zwarty i uporządkowany logotyp w pełni odzwierciedla wartości marki FETCO.

 • AVIONAUT

  LOGOTYP

  2010

 • AVIONAUT

  FOTELIKI SAMOCHODOWE

  2010

 • NAVINGTON

  MARKA

  2010

  Cel projektu: Głównym celem nowej marki jest wykorzystanie potencjału nowego segmentu rynku wózków dziecięcych i dopełnienie oferty produktowej Klienta - producenta wózków performance - o produkty typu classic.

   

  Rozwiązanie projektowe: Być rodzicem oznacza umieć wybierać. Być świadomym potrzeb swojego dziecka i sposobów, w jaki najlepiej je zaspokoić. Rozumieć otaczający świat i widzieć sens swoich działań. Cenić tradycję, ale zawsze wybierać rozwiązania, które zapewnią najwyższy komfort dziecku. Wózki dziecięce oparte na konstrukcji klasycznej adresowane są do sprecyzowanej grupy użytkowników. Poprzez tę markę dążyliśmy do zadowolenia wymagających, świadomych klientów w zgodzie z wyznawanymi przez nas wartościami fair play. Stąd hasło marki: Navington - masz pewność. Ideę marki doskonale ilustruje żeglarstwo - sport oparty na tych samych wartościach oraz tradycji, o silnym kodeksie zasad postępowania, kojarzony z prestiżem i ekskluzywnością.

   

  Najistotniejszym elementem strategii wejścia jest programu lojalnościowy dla sprzedawców, który buduje relacje z marką i sprawia, że czują się współodpowiedzialnymi za jej dalszy rozwój.

   

  Rozwiązania produktowe Navington to doskonałe dopasowanie poszczególnych produktów do wieku i potrzeb dziecka; przez co marka Navington staje się współtowarzyszem rozwoju. Opracowaliśmy po dwa produkty na każdy kluczowy okres niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, w taki sposób, aby jak najlepiej ułatwiać dziecku optymalny rozwój. Dzięki Navington Connection System wózek rośnie razem z dzieckiem.

   

  Rezultaty: Nowa marka dopełniła portfolio marek Klienta o ofertę dla nowej grupy użytkowników. Dzięki niej Klient zwiększył swój ogólny udział w rynku i wypełnił moce produkcyjne swojej firmy. Dzięki marce Navington firma Deltim zaistniała w kategorii wózków dziecięcych premium.

   

 • NAVINGTON

  LOGOTYP

  2010

  Cel projektu: Zaprojektowanie logotypu dla nowo powstającej marki wózków dziecięcych.

   

  Rozwiązanie projektowe: Logotyp projektowaliśmy zgodnie ze stworzoną we wcześniejszym etapie strategii marki. Być rodzicem oznacza umieć wybierać. Być świadomym potrzeb swojego dziecka i sposobów, w jaki najlepiej je zaspokoić. Navington - masz pewność. Brzmienie nazwy, hasło, a w konsekwencji logotyp ilustruje obetnicę marki - wspieranie rodziców podejmowaniu właściwych decyzji, czyli nawigowanie poprzez codzienne wybory związane z opieką nad dzieckiem. Ideę marki doskonale ilustruje żeglarstwo - sport oparty na tych samych wartościach oraz tradycji, o silnym kodeksie zasad postępowania, kojarzony z prestiżem i ekskluzywnością. Stąd róża wiatrów, jako główny element znaku.

   

  Rezultaty: Nowa marka dopełniła portfolio marek Klienta o ofertę dla nowej grupy użytkowników. Dzięki niej Klient zwiększył swój ogólny udział w rynku i wypełnił moce produkcyjne swojej firmy. Dzięki marce Navington firma Deltim zaistniała w kategorii wózków dziecięcych premium.

   

   

 • NAVINGTON

  KOLEKCJA PRODUKTÓW

  2010

  Cel projektu: Stworzenie kolekcji produktów dla nowej marki w segmencie wózków dziecięcych opartych na klasycznej ramie.

   

  Rozwiązanie projektowe: Wózki dziecięce oparte na konstrukcji klasycznej adresowane są do sprecyzowanej grupy użytkowników. Rozwiązania produktowe Navington to doskonałe dopasowanie poszczególnych produktów do wieku i potrzeb dziecka; przez co marka Navington staje się współtowarzyszem rozwoju. Dzięki Navington Connection System wózek rośnie razem z dzieckiem. Opracowaliśmy po dwa produkty na każdy kluczowy okres niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, w taki sposób, aby jak najlepiej ułatwiać dziecku optymalny rozwój.

   

  Rezultaty: Nowa marka dopełniła portfolio marek Klienta o ofertę dla nowej grupy użytkowników. Dzięki niej Klient zwiększył swój ogólny udział w rynku i wypełnił moce produkcyjne swojej firmy. Dzięki marce Navington firma Deltim zaistniała w kategorii wózków dziecięcych premium.

   

   

 • X-LANDER

  WÓZEK XQ

  2007

  Cel producenta: wprowadzenie na rynek nowoczesnego, świetnie wyposażonego wózka wielofunkcyjnego, wyróżniającego się wzornictwem.

   

  Rozwiązania projektowe: wysoki komfort obsługi gwarantuje system szybkiego montażu gondoli, spacerówki i fotelika opracowany przez zespół Ergo Design wspólnie z inżynierami z firmy AOK. Teleskopowo regulowana wysokość rączki ułatwia dostosowanie wózka do potrzeb użytkownika, a dynamicznie ukształtowany profil ramy nośnej nadaje wózkowi unikatowe cechy wzornicze.


  Efekt: wózek jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów w swojej klasie na polskim rynku. Otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia, m. in. został finalistą konkursu Dobry Wzór 2007.

   

 • X-LANDER

  MARKA

  2003

  Cel projektu: Stworzenie pierwszej marki wózków dziecięcych w Polsce.

   

  Rozwiązanie projektowe: Stworzenie idei marki, którą jest kreowanie marki dla aktywnych rodziców. Wózki marki X-lander zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnych rodziców. Będących, podobnie jak otaczający ich świat, zawsze w ruchu. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych typów –  pomimo znaczących różnic pomiędzy nimi –  cechuje się niezmiennie w każdym przypadku: niezawodnością oraz nowoczesnym designem. W praktyce wszystkie modele umożliwiają całej rodzinie, niezależnie od wieku dziecka, wspólne, aktywne i radosne bycie razem. X-lander nie byłby prawdziwie outdoorową marką, gdyby nie dbał o środowisko. Next Way jest serwisem stworzoną by odkupywać używane wózki X-Landera, odnawiać je i ponownie sprzedawać z nową gwarancją. Usługa ta pozwala wydłużyć cykl życia produktu i redukuje konsekwencje jego wytwarzania i utylizacji. To rozwiązanie dla tych rodziców, którzy dbają o środowisko naturalne tak samo, jak o swój budżet.

   

  Rezultaty: Marka X-lander jest nabardziej znaną i najbardziej rozpoznawalną Polską marką wózków dziecięcych, sprzedawaną we wszystkich krajach Europy.

   

 • X-LANDER

  LOGOTYP

  2003

  Cel projektu: Stworzenie pierwszej marki wózków dziecięcych w Polsce.

   

  Rozwiązanie projektowe: Stworzenie idei marki, którą jest kreowanie marki dla aktywnych rodziców. Wózki marki X-lander zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnych rodziców. Będących, podobnie jak otaczający ich świat, zawsze w ruchu. Zestaw odpowiednio zaprojektowanych typów –  pomimo znaczących różnic pomiędzy nimi –  cechuje się niezmiennie w każdym przypadku: niezawodnością oraz nowoczesnym designem. W praktyce wszystkie modele umożliwiają całej rodzinie, niezależnie od wieku dziecka, wspólne, aktywne i radosne bycie razem. X-lander nie byłby prawdziwie outdoorową marką, gdyby nie dbał o środowisko. Next Way jest serwisem stworzoną by odkupywać używane wózki X-Landera, odnawiać je i ponownie sprzedawać z nową gwarancją. Usługa ta pozwala wydłużyć cykl życia produktu i redukuje konsekwencje jego wytwarzania i utylizacji. To rozwiązanie dla tych rodziców, którzy dbają o środowisko naturalne tak samo, jak o swój budżet.

   

  Rezultaty: Marka X-lander jest nabardziej znaną i najbardziej rozpoznawalną Polską marką wózków dziecięcych, sprzedawaną we wszystkich krajach Europy.

   

   

 • ZELMER

  KRAJALNICA ALEXIS

  1996

  Cel producenta: wprowadzenie na rynek produktu, którego forma i cechy funkcjonalne pozwolą mu wyróżnić się spośród  wkraczających wówczas na polski rynek światowych marek sprzętu domowego.

   

  Rozwiązania projektowe: kształt korpusu krajalniczego nawiązuje do  form organicznych. Dzięki temu produkt uzyskał sztywność zbliżoną do profesjonalnych krajalnic aluminiowych i ponadczasowy wygląd. Optymalna geometria kształtu osłony noża ułatwia krojenie i sprawia, że plasterki układają się w równomiernych odstępach. Wyeliminowanie niektórych detali (m.in. stolika) pozwoliło skrócić czas montażu urządzenia, a więc obniżyć koszt produkcji i cenę rynkową produktu.

   

  Efekt: wyjątkowa forma i funkcjonalność sprawia, że krajalnica od 17 lat utrzymuje pozycję lidera sprzedaży w swojej kategorii sprzętu AGD.